Tátafest proběhl na sedmi místech v ČR

18.06.2012 18:56

Tisková zpráva - Liga otevřených mužů a Unie center pro rodinu a komunitu 17. června 2012, 20:00

Neděle 17. června proběhla na mnoha místech České republiky ve znamení oslav Dne otců.

V Praze neformální happening, který se uskutečnil mezi 14 a 18 hodinou v žižkovském parku Parukářka navštívilo na 700 návštěvníků.


Akci pořádala Liga otevřených mužů ve spolupráci s Unií center pro rodinu a komunitu. Dále se zúčastnily tyto organizace: Nová trojka, Paleček, K2, KCM Barrandov, Korunka, A-Centrum, o. s. Voicecamp a další. Tátafest nabídl koncerty, workshopy, hry, občerstvení..

Rodinná centra sedmi českých a moravských měst se připojila k letošní výzvě Ligy otevřených mužů a Unie center pro rodinu a komunitu a uspořádala neformální oslavy Dne otců. Slavilo se např. v Ostravě, Brně, Bohumíně, v Ústí nad Orlicí atd.

Den otců pomáhala organizovat kromě zmíněných neziskových organizací a velkého počtu dobrovolníků také řada aktivních žen, bez kterých by oslava Dne otců nemohla proběhnout tak dobře.  Unie center se proto rozhodla vyhlásit na příští Den matek Mámafest. "Máme dojem, že okolo těch svátků je nějak moc patosu a rádi bychom připravili mámám podobně uvolněnou a příjemnou oslavu, jakou byl letošní Tátafest", řekl Nikola Křístek z Unie center pro rodinu a komunitu.


Více informací najdete na www.tatafest.cz, www.ilom.cz a www.uniecenter.cz

Děkujeme za pozornost a podporu!

Za Tátafest 2012
Karel Fišer
tel: 603 290 520
e-mail: karel@easyprague.cz